RSS
wtorek, 27 września 2011
Z podziękowaniem

Dziś na szybciutko kartka z podziękowaniem, wykonana z papierków z scrap.com.pl. Kojarzy mi się z takimi jesiennymi kolorkami, z kasztanami, które uwielbiam :)


poniedziałek, 26 września 2011
Świąteczne klimaty
Dziś z trochę inne beczki. Kilka świątecznych kartek. Bo w końcu nie długo już zacznie się sezon :) Mieszanina papierów i innych dodatków z kilku przynajmniej sklepów.


I jeszcze jedna:

sobota, 24 września 2011
Jesienne Candy

 

Bańkolandia zaprasza na Candy!
Do wygrania koraliki i kamienie!
Zabawa trwa do 23 X 2011


 

15:38, seelennea
Link
czwartek, 22 września 2011
Wymianka Halloween'owa

 

Jeżeli macie ochotę na kolejną zabawę wymiankową,
to  Ella zaprasza na fantastycznie zapowiadającą się
Wymiankę Halloweenową.

 

wymianka19:39, seelennea
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 września 2011
Wymianka z Fantazją - zakończona

No i kolejna wymiankę mamy już za sobą. Tym razem była pełna dowolność w tworzeniu, a cuda jakie stworzyły wszystkie osoby z wymianki można powoli oglądać na blogach właścicieli.
Ale przejdźmy do sedna, czyli do chwalenia się. Ja otrzymałam swój wymiankowy prezencik od Marzeny. Marzena zasypała mnie różnymi wspaniałościami, najpierw rzut ogólny, szczegóły już po niżej.

http://3.bp.blogspot.com/-lPCHgSOjdk8/Tnn-2XYmpzI/AAAAAAAAEVA/A6y3CPrpRIk/s1600/z%2Bfantazj%25C4%2585.JPG

Przede wszystkim obrazek, dotarł w całości nic się nie uszkodziło i jest piękny. Nie został wyszyty na kanwie tylko na płótnie, jest naprawdę rewelacyjny. Aktualnie wisi sobie już grzecznie na mojej ściani przy innych haftach i zdjęciach.
Kalendarzyk. Tak zawsze ma wielki problem ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie kalendarzyka, a teraz już nie będę musiała szukać - sam do mnie zawitał. W dodatku jest piękny, taki delikatny i radosny.
Garść dziecięcych przydasi scrapkowych. Te grzechotki zrobiły największe wrażenie na mojej rodzinie jak i na mnie :)Duża ilość wycinanek z maszynki. Dla mnie są ogromnie cenne, bo nie posiadam takiego sprzętu niestety - więc trafił mi się prawdziwy skarb :) 

Dostałam również pyszne kawki i herbatkę, do tego jeszcze czekoladę, ale zdjęcia niem gdyż moi rodzinka okazała się szybsza.

 

***Ja przygotowałam natomiast swój prezent dla Emilii. Jak się okazał trafiłam idealnie, ponieważ kolekcjonuje ona magnesiki. A w skład mojego prezenciku wchodziły:
dżemik wiśniowy, magnes z notesikiem na lodówkę, magnez bez notesiku taki normalny (tylko oczywiście zapomniałam zrobić zdjęcie), oraz duże pudełko, które można wykorzystać na różne sposoby. Do tego garść wstążek i innych przydasi, coś słodkiego i herbatki.

Kochana Marysiu dziękuję za wspaniałą zabawę!

sobota, 17 września 2011
Jakoś długo mnie tu ostatnio nie było, ale przyznam się bez bicia, że po prostu nie było kiedy i jak. Kartkę, którą dziś widzicie, zrobiłam na zamówienie mojej sąsiadki, której syn się żeni. Jedyną wytyczna był kolor i kształt kartki - reszta zupełna dowolność.
Do kartki dołączone było jeszcze, małe okrągłe pudełeczko, na pieniążki od rodziców dla młodej pary.
***

 

Po za tym jeszcze jedna rzecz! Po raz kolejny będzie można się zobaczyć i poplotkować na kolejnym CraftShow!


Data: 08.10.2011
Czas: 10:00 - 17:00
Miejsce: Klub Studencki ARKA
al. 29 Listopada 50, Kraków

 

***

 

Dodatkowo Kreatywny Kufer ogłosił kolejny wyzwani, tym razem wyzwanie jest sponsorowane przez BazarDekoracji.pl.

 


Serdecznie zapraszam!

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11